П`ятниця, 24.11.2017, 19:35
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 101

Переможці міських, обласних і Всеукраїнських конкурсів 2008-2009 н.р.

Вітаємо:

-  Шидловського В’ячеслава 9 - А (перемога у ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, історії України та І місце у конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт у системі МАН);

-  Шкаровську Юлію 9 – А (за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики);

-  Леськів Ольгу 8-Б клас (за перемогу на міських та обласних олімпіадах);

-  Прочук Людмилу 10-Б (за І місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у системі МАН, активну участь у роботі учнівського самоврядування);

-  Рудавського Олексія 10-Б (за II місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у системі МАН, учень-лідер серед 8-11 класів, член шкільної інтелектуальної команди, член шкільної команди ДЮР);

-  Шепелю Ірину 10-А ( за II місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в системі МАН);

-  Чеботарьову Аліну - 6-А ( за II місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва);

-  Дубценко Ярослава - 9-А (за II місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної    праці);

-  Нагорну Ірину - 8-А ( за II місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури);

-  Земляр Діану - 11-А (за III місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови);

-  Калініченко Аліну 10-А (за III місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України, член шкільної інтелектуальної команди, за активну співпрацю філії бібліотеки № 10 і ЗОШ № 5);

-  Тютюнник Катерину - 11-А (за III місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України);

-  Кандзьобу Марію 10-Б (за перемогу у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, III місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в системі МАН);

-  Удовенко Марину 7-А (за III місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури);

-  Брезіцького Анатолія 10-Б (за III місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики);

-  Аханову Анастасію 10-Б (за III місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки);

-  Гринчук Олену 4-А (за II місце учнівської олімпіади з української мови);

-  Ніколаєнко Валерію 4-А (за II місце учнівської олімпіади з українського читання);

-  Нагребецького Володимира 6-А (за перемогу у конкурсі ім. П.Яцика, призер міських змагань «Учень року 2008»);

-  Теплюк Ангеліну 5-А (за перемогу у конкурсах С.Маршака, О.Пушкіна, М.Вінграновського);

-  Бондаренка Романа 10-Б (за перемогу у міських змаганнях з інтелектуальних ігор, члена шкільної команди);

-  Козаченка Олега 11-А (за перемогу у міських змаганнях з інтелектуальних ігор, члена шкільної команди);

-  Жигала Віктора 10-Б (за перемогу у міських змаганнях з інтелектуальних ігор, члена шкільної команди);

-  Дабіжу Владислава 9-А (за перемогу у міських змаганнях з інтелектуальних ігор, члена шкільної команди);

-  Ніколаєнко Юлію 9-А (за перемогу у міських змаганнях з інтелектуальних ігор, члена шкільної команди).

            Сертифікатом за участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру- 2008» із відмінним результатом нагороджені Гураль Сергій та Маркотенко Станіслав , учні 8-Б класу.

   За ініціативу, творчість, активність у діяльності Козацької республіки нагороджені:

-  Михайлюк Ірина 10-Б

-  Костюченко Катерина 10-Б

Конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка ІІІ місце, три ІІ місця, І місце  - Шепеля І., 10 А, Садовський О., 9 – Б, Юрченко О.Е., Ханова Ю. 9-В,Мартинюк Т.В.,Теплюк А.,5 – А, Рєзнік Л.,11 – А , Хижняк Ю.С.

Конкурс читців поезії М.Вінграновського два 1 місця – Калініченко А.,10 А, Теплюк А., 5 А.

«Пушкінська весна»  ІІ місце - Теплюк А.,5 – А.

Конкурс  поезії С. Маршака І місце - Теплюк А.,5 – А., Єфіменко І.В.

Міжнародний дитячий конкурс знавців  української мови ім. П. Яцика І місце – Нагребецький В.,6 – А, Мазій М.В.

Міський конкурс «Вулиця в серці бере початок» І місце – Рудавська О.М.

Обласний конкурс Дружин юних рятівників(конкурс агітбригад) І місце в місті, ІІ місце на області – шкільна команда.

 Учнівський проект «Від серця до серця» призери  – Рудавська О.М.

Міські інтелектуальні ігри І місце – Михайлюк Н.М.

Обласний конкурс на кращу модель учнівського самоврядування  лауреат – Коваль С.В., Рудавська О.М.

Всеукраїнський конкурс «Я і медіація» І  місце на міському, ІІ місце на обласному – Коваль С.В., Поліщук В.М.

Міська інтелектуальна гра з права І місце - Поліщук В.М.

Міський конкурс «Птах року» (Жовна чорна) І місце – Леськів О, 8 Б, Васильєва В.В.

Конкурс виробів «Скарби рідного дому» ІІ місце – Майданник Я., 7-А, Войцехівська В.Є.

Спортивні змагання на кубок фонду сприяння розвитку культури  і спорту О. Майданника І місце – шкільна команда.

Всеукраїнський конкурс-захист  Школи сприяння здоров’ю  перемога – Коваль С.В.

Конференція «Мазепа – видатний політичний діяч» два І місця – Калініченко А.,10 А, Шкаровська Ю., 9 А.

Міський конкурс «Найкращий читач літа - 2008» І місце  - Шкаровська Ю., 9А.

Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz