Понеділок, 26.06.2017, 11:35
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 98

Вітаємо наших переможців!

У 2009-2010 н.р. на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні посіли такі місця:

  І місце:

-  з хімії Шидловський В’ячеслав, 10-А (учитель Шмакова А.М.);

 ІІ місце:

-  з біології Леськів Ольга, 9-Б (учитель Васильєва В.В.)

- з історії України:

  • Удовенко Марина, 8-А (учитель Михайлюк Н.М.)
  • Шидловський В’ячеслав, 10-А (учитель Світлоока Г.І.);

- з фізики Шкаровська Юлія, 10-А (учитель Бондаренко О.В.);

- з основ економіки Шкаровська Юлія, 10-А (учитель Пасічник Г.І.);

 ІІІ місце:

- з образотворчого мистецтва Леськів Ольга, 9-Б (учитель Хмарська Т.П.)

- з української мови і літератури Удовенко Марина, 8-А (учитель Мартинюк Т.В.)

- з історії України:

  • Шабельна Оксана, 9-Б (учитель Коваль С.В.)
  • Калініченко Аліна, 11-А (учитель Світлоока Г.І.)

- з математики  Гураль Сергій, 9-Б (учитель Рєпіна Н.В.)

- з фізики Зварунчик Руслан, 11-Б (учитель Бондаренко О.В.)

- з хімії Безвербний В’ячеслав, 8-Б (учитель Шмакова А.М.)

- з основ правознавства:

  • Ніколаєнко Юлія, 10-А (учитель Поліщук В.М.)
  • Калініченко Аліна, 11-А (учитель Поліщук В.М.).

 

На конкурс-захист науково-дослідницьких робіт 8 учнів отримали призові місця:

 І місце

– Бондаренко Роман, 11-Б (відділення фізики і астрономії, секція експериментальна фізика), керівник Бондаренко О.В. (кваліфікаційна категорія – вища);

 ІІ місце

– Рудавський Олексій, 11-Б(відділення фізики і астрономії, секція експериментальна фізика), керівник Вороніна Н.О. (кваліфікаційна категорія – вища, учитель-методист);

- Прочук Людмила, 11-Б (відділення біології, екології, хімії, аграрних наук, наук про людину, секція лісознавства), керівник Брухан Г.Ф. (кваліфікаційна категорія – вища, учитель-методист);

- Шидловський В’ячеслав, 10-А (відділення історико-географічне, секція історії України), керівник Світлоока Г.І. (кваліфікаційна категорія – вища, учитель-методист);

 ІІІ місце

- Кандзьоба Марія, 11-Б (відділення біології, екології, хімії, аграрних наук, наук про людину, секція психологія),керівник Волкова О.Б. (кваліфікаційна категорія вища);

- Шкаровська Юлія, 10-А (відділення біології, екології, хімії, аграрних наук, наук про людину, секція медицини),керівник Пасічник Г.І. (кваліфікаційна категорія вища);

- Дабіжа Владислав, 10-А (відділення математики, секція прикладна математика), керівник Глупак Л.Г. (кваліфікаційна категорія вища).

Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz