Понеділок, 21.08.2017, 02:09
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100

2010-2011 н.р.

Вітаємо наших переможців !

У 2010-2011н.р. на ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні посіли такі місця:

І місце

- з хімії Шидловський В’ячеслав, 11-А (учитель Снігур І.В.);

- з педагогіки та психології Ніколаєнко Юлія, 11-А (учитель Волкова О.Б.);

- з історії Шидловський В’ячеслав, 11-А (учитель Світлоока Г.І.);

- з читання Морська Лілія, 4-В (учитель Якубівська Л.В.);

ІІ місце

- з математики Шкаровська Юлія, 11-А (учитель Глупак Л.Г.);

- із світової літератури Нагорна Інна, 10-А (учитель Садаєва О.І.);

- з образотворчого мистецтва Леськів Ольга, 10-Б (учитель Хмарська Т.Г.);

- з хімії Безвербний В’ячеслав, 9-Б (учитель Снігур І.В.);

ІІІ місце

- з української мови і літератури Шидловський В’ячеслав, 11-А (учитель Забігайло Л.О.);

- з української мови і літератури Гаркуша-Омельченко Марія. 4-А (Винарчук З.М.);

- з історії України Алексеєнко Ярослав, 8-А (учитель Михайлюк Н.М.);

- з математики Куприн Кирило, 6-А (учитель Бондаренко І.В.);

- з математики Гураль Сергій, 10-Б (учитель Рєпіна Н.В.);

- з російської мови Панчук Катерина, 9-А (учитель Єфіменко І.В.);

- із світової літератури Брюхарєв Микита, 7-А (учитель Єфіменко І.В.);

- із світової літератури Ніколаєнко Юлія, 11-А (учитель Далека С.П.);

- з географії Гайдаш Микита, 8-А (учитель Пасічник Г.І.);

- з географії Шкаровська Юлія, 11-А (учитель Пасічник Г.І.);

- економіки Шкаровська Юлія, 11-А (учитель Пасічник Г.І.);

- з обслуговуючої праці Кирилюк Світлана, 11-А (учитель Войцехівська В.Є.);

- з обслуговуючої праці Скрипак Ірина, 9-А (учитель Войцехівська В.Є.).

На конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт 6 учнів посіли призові місця:

І місце

– світова література Безвербний В’ячеслав, 9-Б (учитель Єфіменко І.В.);

ІІ місце

– етнологія Ніколін Ольга, 10-А (учитель Войцехівська В.Є.);

ІІІ місце

- прикладна математика Шкаровська Юлія, 11-А (учитель Глупак Л.Г.);

- експериментальна фізика Гураль Сергій, 10-Б (учитель Вороніна Н.О.);

- психологія Ярмоленко Вікторія, 10-А (учитель Волкова О.Б.);

- лісознавство Нагорна Інна, 10-А (учитель Брухан Г.Ф.).

Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz