Вівторок, 12.12.2017, 05:29
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 102

         Робота з обдарованими учнями є одним з показників особистісно орієнтованої системи навчально-виховного процесу. Одним із основних принципів роботи школи у 2012-2013 н.р. було виявлення в процесі навчання обдарованих учнів і максимальне сприяння розвитку їхніх творчих здібностей. Із цією метою у школі існує цільовий проект та творча група "Обдарованість”, створена програма роботи з обдарованою учнівською молоддю на 2011-2013 рр.

             У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вихованці таких учителів здобули призові місця:

-          І місце з біології Ніколаєнко Валерія, 8-А кл. (учитель Васильєва В.В.);

-          ІІ місце з російської мови Теплюк Ангеліна, 9-А кл. (учитель Єфименко І.В.);

-          ІІ місце з біології Коломієць Ірина, 9-А кл. (учитель Пасічник Г.І.);

-          ІІ місце з історії Удовенко Марина, 11-А кл. (учитель Михайлюк Н.М.);

-          ІІ місце з обслуговуючої праці Кліщ Олександра, 9-А кл. (учитель Войцехівська В.Є.);

-          ІІ місце з хімії Безвербний В’ячеслав, 11-Б кл. (учитель Снігур І.В.);

-          ІІІ місце з біології Нігматуліна Ірина, 11-Б кл. (учитель Васильєва В.В.);

-          ІІІ місце з англійської мови Чеботарьова Аліна, 10-Б кл. (учитель Сарнавська А.А.);

-          ІІІ місце з історії Брюхарєв Микита, 9-А кл. (учитель Михайлюк Н.М.);

-          ІІІ місце з правознавства Безвербний В’ячеслав, 11-Б кл. (учитель Поліщук В.М.);

-          ІІІ місце з образотворчого мистецтва Морозова Марія, 7-А кл. (учитель Хмарська Т.П.);

-          ІІІ місце зі світової літератури Теплюк Ангеліна, 9-А кл. (учитель Єфименко І.В.).

        Найкращих результатів досягла команда школи на міській олімпіаді серед випускників початкових класів (4 учасники і 4 призових місця):

І місце з "Я і Україна” Михальченко Владислав, 4-А кл. (учитель Винарчук З.М.);

ІІ місце з української мови Чернова Аліса, 4-Б кл. (учитель Пазініч Л.Б.);

ІІІ місце з українського читання Пономаренко Юлія, 4-Б кл. (учитель Пазініч Л.Б.);

ІІІ місце з математики Канцев Іван, 4-Б кл. (учитель Пазініч Л.Б.).

          Призові місця з МАН отримали:

І місце у місті та області посіла Панчук Катерина, 11-А кл., секція "Зарубіжна література", керівник Єфіменко І.В.;

І місце посів Безвербний В’ячеслав, 11-Б кл., секція "Астрономія і астрофізика", керівник Вороніна Н.О.;

ІІ місце посіла Удовенко Марина, 11-А кл., секція "Мистецтвознавство", керівник Мартинюк Т.В.;

ІІ місце посіла Бровченко Тетяна, 11-А кл., секція "Філософія", керівник Волкова О.Б.;

ІІІ місце посів Поліщук Олег, 10-Б кл., секція "Соціологія", керівник Поліщук В.М.;

ІІІ місце посів Гайдаш Микита, 10-А кл., секція "Географія та ландшафтні науки", керівник Пасічник Г.І.

          Учні школи третій рік підряд беруть участь у ІV Учнівській науково-практичній конференції "Філософські читання – 2013”. Тема конференції: "Ціннісні виміри буття людини”. Призові місця отримали:

І місце – Панчук Катерина, 11-А, керівник Михайлюк Н.М.;

І місце – Удовенко Марина, 11-А, керівник Михайлюк Н.М.;

ІІ місце – Редько Ірина, 11-А, керівник Михайлюк Н.М.;

ІІІ місце – Бровченко Тетяна, 11-А, керівник Волкова О.Б.



Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz