Понеділок, 21.08.2017, 02:10
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100

       У 2013/2014 навчальному році в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вихованці таких учителів здобули призові місця:

        І місце:

-  з біології Ніколаєнко Валерія 9-А (уч. Васильєва В.В.);

-  з фізики Козаченко Ростислав 7-А (уч. Бондаренко О.В.);

-  з фізики Омельченко Інна 9-Б (уч. Бондаренко О.В.);

          ІІ місце посіли такі учні:

  • з фізики Брюхарєв Микита 10-А (уч. Бондаренко О.В.);
  • з економіки Коломієць Ірина 10-А (уч. Пасічник Г.І.);
  • з економіки Кліщ Олександра 10-А (уч. Пасічник Г.І.);
  • з образотворчого мистецтва Холошенко Таїсія 7-А  (уч. Хмарська Т.П.);
  • зі світової літератури Мельничук Олександра 11-Б (уч. Садаєва О.І.).

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вибороли:

  1. Теплюк Ангеліна 10-А (російська мова і література), уч. Єфіменко І.В.
  2. Мельничук Олександра 11-Б (українська мова і література), уч. Мартинюк Т.В.
  3. Чеботарьова Аліна 11-Б (англійська мова і література), уч. Сарнавська О.М.
  4. Дорофєєва Олександра 11-Б (з основ економіки), уч.Пасічник Г.І.
  5. Миколюк Олексій 9-А (з основ правознавства), уч. Поліщук В.М.
  6. Дорофєєва Олександра 11-Б (з фізичної культури), уч.Ширма В.В.
  7. Коломієць Ірина 10-А (з біології), уч. Пасічник Г.І.

Результати, які досягла команда школи серед випускників початкових класів:

І місце – Ігнатенко Денис 4-Б (математика) уч. Грозна Н.Д.

ІІІ місце – Кацюба Руслана 4-А (українська мова і література) уч. Нагорна І.Д.

         На виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, розвитку її потенціалу спрямований Міжнародний конкурс знавців української мови і П.Яцика і ІУ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

Результати ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика: ІІ місце Кацюба Руслана, учитель Нагорна І.Д.

Результати ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка: І місце Морська Лілія, учитель Ковч Т.В.

       Участь учнів школи у ІІ етапі МАН:

Роки

Кількість робіт

Призові місця

Загальна кількість призових місця

І

ІІ

ІІІ

2013-2014

8

1

2

3

6

       Приємно відмітити, що учениця 10-А класу Коломієць Ірина (вчитель Яковенко Л.М.), яка посіла ІІ місце у ІІ етапі науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція “Педагогіка” підтвердила свій результат у ІІІ етапі, виборовши ІІ місце.

       Усі подані роботи на конкурс відзначаються актуальністю, науковістю, складністю, повнотою розкриття тем, аргументованістю висновків, творчістю, науковим стилем і грамотністю виконання, якістю оформлення. Захист був проведений на достатньо високому рівні, передбачав аргументацію вибору теми, чіткість, лаконічність викладу матеріалу, культуру мовлення, якість наочних матеріалів та вміння їх використовувати. Потрібно відзначити плідну роботу таких учителів, учні яких щорічно посідають призові місця у ІІ етапі конкурсу-захисту МАН: Єфіменко І.В. (учениця Теплюк Ангеліна (10-А) посіла ІІ місце, секція: “Російська література”), Пасічник Г.І. (Зінченко Таїсія (10-А) посіла І місце, секція “Географія та ландшафтознавство”), Поліщук В.М. (Поліщук Олег (11-Б), посів ІІІ місце, секція: “Історія краєзнавства”), Мартинюк Т.В. (Мельничук Олександра (11-Б), посіла ІІІ місце, секція: мистецтвознавство), Волкова О.Б. (Батенко Каріна (11-Б) посіла ІІІ місце, секція: “Соціологія”).

        Учні школи четвертий рік підряд беруть участь у ІV учнівській науково-практичній конференції “Філософські читання-2014р.”. Тема конференції: “Роль особистості в історії, культурі, науці”. Призові місця отримали:

  1. І м. - Ярмоленко Анастасія, 11-Б, уч. Михайлюк Н.М.
  2. ІІ м. - Нікітченко Ліза, 11-Б, уч. Брухан Г.Ф,
  3. ІІ м. - Теплюк Ангеліна, 10-А, уч. Єфіменко І.В.
  4. ІІ м. - Кліщ Олександра, 10-А, уч. Михайлюк Н.М.
  5. ІІІ м. - Омельченко Інна, 9-Б, уч. Коваль С.В.
  6. ІІІ м. - Корнєва Олена, 11-Б, уч. Юрченко О.Е.

         Згідно наказу №22 від 20.09.2013р. “Про проведення конкурсу навчально-методичних посібників для роботи з обдарованими учнями авторський колектив школи взяв участь у даному конкурсі і створив посібник “Обдаровані діти — майбутнє України”, який посів ІІ місце. У створенні даного посібника взяли участь вчителі школи. Коваль С.В., Волкова О.Б., Рудавська О.М., Михайлюк Н.М., Єфіменко І.В., Яковенко Л.М., Поліщук В.М., Ващенко О.М., Пасічник Г.І., Бондаренко О.В. Вчитель-методист Пазініч Л.Б. cтала автором методичного посібника з підготовки обдарованих учнів “Система розвивальних вправ з української мови в 2-4 класах”, який посів ІІІ місце на міському конкурсі.

 

Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz