Субота, 19.08.2017, 12:08
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100

Результативність роботи проекту «Обдарованість»

за 2015-2016 н.р.

 

Участь учнів школи у ІІ (міський) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Навчальні роки

Загальна кількість

І місця

ІІ місця

ІІІ місця

Початкова ланка

2008-2009

19

5

4

10

 

2009-2010

15

1

5

9

 

2010-2011

19

3

4

12

 

2011-2012

12

1

2

9

 

2012-2013

12

1

5

6

 

2013-2014

15

3

5

7

 

2014-2015

19

5

9

5

 

2015-2016

24

5

11

6

2

 

У ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вихованці таких учителів здобули призові місця:

 І місце:

—  -  з біології Гаркуша-Омельченко Марія 9-В (уч. Васильєва В.В.);

—  -  з екології Суліма Олександра 10-А (уч. Васильєва В.В.);

—  -  з астрономії Суліма Олександра 10-А  (уч. Бондаренко О.В.);

—  -  з російської мови Антонюк Аліна 8-А (уч. Єфіменко І.В.);

—  - з хімії Канцев Іван 7-Б (уч. Шмакова А.О.)

 ІІ місце:

—  з фізики  Ващенко Ольга 11-А (уч. Бондаренко О.В.);

—  з фізики Суліма Олександра 10-А (уч. Бондаренко О.В.);

—  з української мови і літератури Москаленко Марина 10-А (уч. Мартинюк Т.В.);

—  з історії Руденко Олександр 10-А (уч. Михайлюк Н.М.);

—  з хімії Гаркуша-Омельченко Марія 9-В ( уч. Шмакова А.М.);

—  з астрономії Ващенко Ольга 11-А (уч. Бондаренко О.В.);

—  з математики Канцев Іван 7-Б (уч. Кандзьоба В.Г.);

—  з біології Ніколаєнко Валерія 11-А (уч. Васильєва В.В.);

—  з екології Ніколаєнко Валерія 11-А (уч. Васильєва В.В.);

—  з обслуговуючої праці  Хомич Юлія 11-А (уч. Мотвіцька Г.В.)

—  з економіки Омельченко Інна 11-Б (уч. Пасічник Г.І.)

 

ІІІ місце:

—  з української мови і літератури Антонюк Аліна 8-А (уч. Юрченко О.Е.);

—  з історії Хижняк Аліна 11-А (уч. Коваль С.В.);

—  з географії  Ярошенко Оксана 9-А (уч. Пасічник Г.І.);

—  з фізики  Канцев Іван 7-Б (уч. Бондаренко О.В.);

—  з хімії Леоненко Юрій 10-А (уч. Шмакова А.М.);

—  з хімії Бойко Карина 8-Б (уч. Шмакова А.М.)

Участь випускників початкової школи 

у ІІ (міському) етапі олімпіад

Прізвище, імя

Клас

Предмет

Місце

Керівник

Зварунчик Аріна

4-Б

Українське читання

ІІ

 Бойко Н.І.

Косолап Владислав

4-Б

математика

ІІІ

Бойко Н.І.

 

Участь учнів у ІІІ (обласного) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад

2015-2016 н.р.

Прізвище, імя

Клас

Предмет

Місце

Керівник

Суліма Олександра

10-А

астрономія

І

Бондаренко О.В.

Суліма Олександра

10-А

екологія

ІІ

Васильєва В.В.

Гаркуша-Омельченко Марія

9-В

біологія

ІІІ

Васильєва В.В.

Ващенко Ольга

11-А

астрономія

ІІІ

Бондаренко О.В.

 

Результати ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика:

Клас

ПІ дитини

ПІБ учителя

Місце

3-Б

Кравчук Олександр

Пазініч Л.Б.

8

4-Б

Міццо Надія

Бойко Н.І.

ІІ

5-А

Міхальова Надія

Яковенко Л.М.

9

6-А

Коцюба Руслана

Юрченко О.Е.

14

7-А

Кулініч Ольга

Мартинюк Т.В.

ІІІ

8-А

Антонюк Аліна

Юрченко О.Е.

ІІІ

9-А

Петровська Анастасія

Ковч Т.В.

ІІІ

10-А

Москаленко Марина

Мартинюк Т.В.

4

11-Б

Маков Ігор

Яковенко Л.М.

7

 

Результати ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка:

Клас

ПІ дитини

ПІБ учителя

Місце

5-А

Міхальова Надія

Яковенко Л.М.

ІІІ

6-А

Коцюба Руслана

Юрченко Т.В.

ІІ

7-Б

Чернова Аліса

Мартинюк Т.В.

ІІІ

8-А

Леушіна Маргарита

Юрченко Т.В.

5

9-В

Гаркуша-Омельченко Марія

Ковч Т.В.

І

10-А

Москаленко Марина

Мартинюк Т.В.

ІІІ

11-А

Маков Ігор

Яковенко Л.М.

ІІІ

 

Участь учнів школи у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

Клас

П І учня

Науковий керівник

Відділення

Результат

11-Б

Омельченко Інна

Бондаренко О.В.

Астрономія та астрофізика

І місце

10-А

Суліма Олександра

Васильєва В.В.

Екологія, охорона довкілля та раціональне природокористування

І місце

11-А

Ващенко Ольга

Мурзіна Ю.В.

Математика

ІІ місце

9-В

Гаркуша-Омельченко Марія

Єфіменко І.В.

Зарубіжна література

ІІ місце

9-А

Петровська Анастасія

Коваль С.В.

Історичне краєзнавство

ІІ місце

 

Участь учнів  у ІІ (обласному) етапі
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  МАН

Прізвище, імя

Клас

Місце

Секція

Керівник

Суліма Олександра

10-А

ІІІ

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Васильєва В.В.

Омельченко Інна

11-Б

ІІІ

Аерофізика та космічні дослідження

Бондаренко О.В.

 

Участь учнів у  ІІ (міському) етапі
Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням

«Обєднаймося ж, брати мої»

Прізвище, імя

Клас

Місце

Номінація

Керівник

Ковч Юлія

6-Б

ІІ

Декоративне прикладне

Мотвіцька Г.В.

Джима Діана

7-А

ІІ

Декоративне прикладне

Мотвіцька Г.В.

 

призерів міської учнівської науково-практичної
конференції «Філософські читання»

Прізвище, імя

Клас

Місце

Гурцкаія Аліна

10-А

ІІ

Омельченко Інна

10-Б

ІІ

 

 

Участь учнів у УІ міській учнівській науково-практичній
конференції «Філософські читання - 2015»

Прізвище, імя

Клас

Місце

Керівник

Гурцкаія Аліна

10-А

ІІ

Єфіменко І.В.

Омельченко Інна

10-Б

ІІ

Коваль С.В.

 

Участь учнів у УІІ міській учнівській науково-практичній

конференції «Філософські читання - 2016»

Прізвище, імя

Клас

Місце

Секція

Керівник

Ніколаєнко Валерія

11-А

І

Етика сучасності

Михайлюк Н.М.

Москаленко Марина

10-А

ІІІ

Реальність художнього твору

Мартинюк Т.В.

Максименко Карина

10-А

ІІІ

Етика сучасності

Михайлюк Н.М.

 

Всеукраїнський конкурс експериментальних-дослідницьких робіт із природознавства

Прізвище, імя

Клас

Місце

Номінація

Керівник

Міцо Надія

4-Б

ІІ

Рослини навколо нас

Бойко Н.І.

Булгарова Катерина

5-А

І

Народознавство та краєзнавство

Пасічник Г.І.

 

ІІІ міський екологічний  конкурс «Вода – джерело життя»

Прізвище, імя

Клас

Місце

Номінація

Керівник

Гаркуша-Омельченко Марія

9-В

І

Екологічний проект

Васильєва В.В.

Клінкіна Ольга

6-А

І

Художня творчість

Гуменюк Н.В.

 
Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz