П`ятниця, 20.10.2017, 06:11
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100

За І семестр 2016/2017 н.р.


У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вихованці таких учителів здобули призові місця:

І місце:

  • з фізики Суліма Олександра, 11-А кл. (учитель Бондаренко О.В.);
  • з екології Ярошенко Оксана, 10-А кл. (учитель Васильєва В.В.).

ІІ місце:

  • з зарубіжної літератури Рудич Дар’я, 10-А кл. (учитель Садаєва О.І.);
  • з трудового навчання (технічна праця) Леоненко Юрій, 11-А кл. (учитель Кравчук В.О.);
  • з екології Суліма Олександра, 11-А кл. (учитель Васильєва В.В.);
  • з історії Михальченко Владислав, 8-А кл. (учитель Михайлюк Н.М.), Антонюк Аліна, 9-А кл. (учитель Михайлюк Н.М.), Ярошенко Оксана, 10-А кл. (учитель Михайлюк Н.М.);
  • з фізики Макаров Андрій, 7-А кл. (учитель Бондаренко О.В.), Ярошенко Марина, 8-А кл. (учитель Бондаренко О.В.);
  • з образотворчого мистецтва Холошенко Таісія, 10-А кл. (учитель Хмарська Т.П.).

ІІІ місце:

  • з зарубіжної літератури Клінкіна Ольга, 7-А кл. (учитель Берегеля С.О.);
  • з образотворчого мистецтва Пономаренко Юлія, 8-А кл. (учитель Хмарська Т.П.);
  • з біології Ярошенко Оксана, 10-А кл. (учитель Васильєва В.В.), Суліма Олександра, 11-А кл. (учитель Васильєва В.В.);
  • з української мови і літератури Антонюк Аліна, 9-А кл. (учитель Юрченко О.Е.), Петровська Анастасія, 10-А кл. (учитель Яковенко Л.М.);
  • з математики Клінкіна Ольга, 7-А кл. (учитель Кандзьоба В.Г.), Єрохін Олексій, 8-Б кл. (учитель Кандзьоба В.Г.);
  • з фізики Антонюк Аліна, 9-А кл. (учитель Бондаренко О.В.);
  • з економіки Максименко Карина, 11-А кл. (учитель Пасічник Г.І.);
  • з російської мови Антонюк Аліна, 9-А кл. (учитель Єфіменко І.В.);
  • з астрономії Ярошенко Оксана, 10-А кл. (учитель Бондаренко О.В.), Суліма Олександра, 11-А кл. (учитель Бондаренко О.В.).

 

Результати ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика:

Клас

ПІ дитини

ПІБ учителя

Місце

4-Б

Орловська Даша

Пазініч Л.Б.

ІІІ

9-А

Антонюк Аліна

Юрченко О.Е.

ІІІ

11-А

Москаленко Марина

Мартинюк Т.В.

ІІ

 

Результати ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка:

Клас

ПІ дитини

ПІБ учителя

Місце

8

Чернова Аліна

Мартинюк Т.В.

ІІІ

9-А

Леушіна Маргарита

Юрченко Т.В.

ІІ

10-А

Петровська Анастасія

Яковенко Л.М.

ІІІ

11-А

Москаленко Марина

Мартинюк Т.В.

ІІІ

 

Участь учнів школи у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

Клас

П І учня

Науковий керівник

Відділення

Результат

10-Б

Мельник Людмила

Глупак Л.Г.

Математика

І місце

9-А

Антонюк

Аліна

Єфіменко І.В.

Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

ІІ місце

11-А

Леоненко Юрій

Пасічник Г.І.

Науки про землю

ІІ місце

10-Б

Шліхта Іванна

Ткачук В.В.

Екологія та аграрні науки

ІІІ місце

11-А

Москаленко Марина

Мартинюк Т.В.

Мовознавство

ІІІ місце

Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz