Середа, 28.06.2017, 20:26
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 98

 

План роботи школи з 15.05 по 19.05.2017р.

 

Дата і місце проведення

Час

Відповідальні

  1. 15.05 понеділок

 

 

1. Презентація методичних посібників за підсумками роботи 2016/2017 навчального року (каб.202).

14.15

Всі вчителі, голови ШМО, керівники творчих груп

2. Виставлення семестрових оцінок в 11-А класі.

 

Учителі-предметники

3. Подати списки батьків на нагородження.

 

Класні керівники 2-8 та 10 класів

4. Зустріч кандидатів на посаду Кошового Отамана та Премєр-Міністра Козацької республіки з виборцями (актова зала, 7-11 класи по 10 учнів від класу).

13.25

Класні керівники 7-11 класів

16.05 вівторок

 

 

1. Нарада начальників пришкільних таборів, медсестер, організаторів харчування, заступників директора (БЗШ № 3).

15.00

Грозна Н.Д., Коваль С.В., Петровська Н.О., Долженкова А.А.

2. Нарада соціальних педагогів (ЦПП і ВР).

10.00

Кравчук О.Г.

3. ДПА (літературне читання) 4 класи.

9.15

Волкова О.Б., класні керівники 4-х класів

4. Перевірка техніки читання у 1-х класах.

 

Волкова О.Б.

17.05 середа

 

 

1. Курси для вчителів математики (БСПМШ № 16).

10.00

Глупак Л.Г., Кандзьоба В.Г.

2. Засідання комісії ПМПК (БСШ № 19).

9.00

Оверчук О.М., Чагарна С.І., Пасічник Г.І., Васильєва В.В., Мазій М.В.

3. Година спілкування «Європейський Союз – дізнайся більше» (філія бібліотеки № 10, 8-А клас).

13.30

Бартківська А.М.

4. Вибори Кошового Отамана та Премєр-Міністра Козацької республіки (7-11 класи).

10.00-13.00

Рудавська О.М.

5. Загальношкільні б/збори майбутніх першокласників (актова зала).

17.30

Волкова О.Б., Пазініч Л.Б., Винарчук З.М., Карпенко В.А.

  1. 18.05 четвер

 

 

1. ДПА (математика) 4 класи.

9.15

Волкова О.Б., класні керівники 4-х класів

2. Година інформування «День боротьби за права кримськотатарського народу» (до 73-річниці депортації кримських татар) – 5-11 класи

 

Класні керівники 5-11 класів

3. Година спілкування «Україна – Євросоюз» (філія бібліотеки № 10,
9-Б клас).

13.30

Михайлюк Н.М.

4. Загальношкільні б/збори 1-х класів (актова зала).

17.00

Волкова О.Б., Бойко Н.І., Поліщук Г.П., Рижова О.М.

19.05 п’ятниця

 

 

1. Військово-спортивне свято з нагоди закінчення вивчення курсу «Захист Вітчизни» (11 клас, БНВО «Звитяга»).

9.15

Ширма В.В., Бондаренко О.В.

2. Свято Знань (актова зала, 3-11 класи, по 5 учнів від класу).

15.00

Коваль С.В., всі вчителі

3. Віртуальна подорож «Японія сьогодні» (філія бібліотеки № 10,
5-Б клас).

11.00

Єфіменко І.В.

Протягом тижня:

1. Збір інформації про місце перебування влітку дітей-сиріт.

Кравчук О.Г., класні керівники 1-11 класів

2. Підготовка до свята Останнього дзвоника -26.05.2017.

Коваль С.В.

3. Підготовка до міського конкурсу читців письменника Миколи
Вінграновського – 24.05.2017

Мартинюк Т.В., Яковенко Л.М.,
Юрченко О.Е.

4. Підготовка до тематичних б/зборів:

2-4 класи – 22.05.2017 о 18.00 5-7 класи – 23.05.2017 о 18.00
8-11 класи – 24.05.2017 о 18.00

Коваль С.В., Юрковська М.М., класні керівники 2-11 класів

5. Перевірка техніки читання у 2-4 класах.

Волкова О.Б.

       

 

Директор школи О.І.Садаєва

 

Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz