П`ятниця, 17.11.2017, 22:03
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100
Головна » 2016 » Жовтень » 24 » План роботи з учнями БЗШ №5 на період осінніх канікул
11:13
План роботи з учнями БЗШ №5 на період осінніх канікул

ПЛАН

виховної роботи з учнями  БЗШ І-ІІІ ступенів №5

на період осінніх канікул з 24.10. по 28.10.2016р.

№ п/п

Назва заходу

Дата, час проведення

учасники

Місце проведення

Клас

Відповідальні

  1.  

Виготовлення «Кошеня» (з собою мати: дріт 0,3 мм, котушка на групу дітей, бісер зелений, рожевий  (по пакетику на групу),   бісер білий (2-3 пакетики на групу)

24.10.

10.00

СЮТ

1-А

Бойко Н.І.

  1.  

Турнір-мозаїка «Загадки природи»

 

24.10

10.00

СЮН

6-Б

Сарнавська А.А.

  1.  

 Брейн-ринг інтелектуалів «Осінні канікули – 2016»

 

24.10

12.00

філіал ЦТДЮ «Соняшник»

5-7

Юрковська М.М.

Васильєва В.В.

  1.  

Брейн-ринг інтелектуалів «Осінні канікули – 2016»

 

24.10

14.00

філіал ЦТДЮ «Соняшник»

9-11

Михайлюк Н.М.

  1.  

Гурток «Зірниця». Заняття «Основи козацького двобію»

24.10

11.00

БЗШ №5

6-9

Ашрафутдінов А.В.

  1.  

Гурток «Джура». Заняття «Від козацьких забав до олімпійських вершин»

24.10

11.00

БЗШ №5

8

Ширма В.В.

  1.  

Гурток «Основи учнівського самоврядування». Тренінг  «Лідер. Шлях до лідерства»

24.10

12.00

БЗШ №5

8-9

Рудавська О.М.

  1.  

Хореографічний гурток «Формула танцю»

24.10

13.00

БЗШ №5

2-4

Куркова А.О.

  1.  

Орігамі. Виготовлення осінньої композиції (з собою: ножиці, кольоровий ксероксний папір, клей).

25.10.

10.00

СЮТ

2-А

Хмарська Т.П.

  1.  

Телеподорож «З англійською - по країнах світу».

 

25.10

14.00

ЦТДЮ «Соняшник»

8-10

Сарнавська А.А.

Барківська А.М.

Нельга Т.А.

  1.  

Інформаційна година «Деревце чомучок»

25.10

11.30

Бібліотека філіалу №10

6-А

Васильєва В.В.

  1.  

Шкільна толока

25.10

9.00

БЗШ №5

2-11

Всі вчителі школи

  1.  

Лазертаг-турнір

25.10

11.00

БЗШ №5

5-11

Рудавська О.М.

  1.  

Засідання Ради лідерів 2-11 кл. «Підведення підсумку Благодійного ярмарку»

25.10

14.00

БЗШ №5

2-11

Рудавська О.М.

  1.  

Гурток «Рукодільниця». Виготовлення ляльки-мотанки.

25.10

10.30

БЗШ №5

6

Мотвіцька Г.В.

  1.  

Заняття ансамблю «Діти України»

25.10

11.00

БЗШ №5

7

Юрковська М.М.

  1.  

Танцювальний гурток «Східні казки»

24.10

16.00

БЗШ №5

1-9

Яременко О.П.

  1.  

Виготовлення підставок (з собою мати: 2 піддончики пінопластові з під цукерок, фарби або серветку з малюнком, пензлик, ножиці, клей ПВА)

26.10.

10.00

СЮТ

3-А

3-В

Нагорна І.Д.,

Замлинна Ж.Р.

  1.  

Фінал брейн – рингу інтелектуалів «Осінні канікули – 2016».

 

26.10

12.00

Філіал ЦТДЮ «Соняшник»

5-7

Юрковська М.М.

Васильєва В.В.

  1.  

Фінал брейн – рингу інтелектуалів «Осінні канікули – 2016».

 

26.10

14.00

філіал ЦТДЮ «Соняшник»

9-11

Михайлюк Н.М.

  1.  

Уявна гра-мандрівка

«У царстві рослин»

 

26.10

12.00

СЮН

5-Б

Вдовиченко О.В.

  1.  

Тренінгове заняття «Шлях до успіху»

 

26.10

12.00

СЮН

10-А

Яковенко Л.М.

  1.  

Фестиваль мультфільмів «Мандрівка Діснейлендом: до 115-річчя від дня народження В.Діснея»

26.10

11.30

Бібліотека філіалу №10

3-А

3-Б

Нагорна І.Д.

Грозна Н.Д.

  1.  

Гурток «Основи учнівського самоврядування». Тренінг  «Кодекс лідера»

26.10

12.00

БЗШ №5

8-9

Рудавська О.М.

  1.  

Гурток різьблення по дереву «Випилювання лобзиком»

26.10

12.00

БЗШ №5

5

Кравчук В.О.

  1.  

Туристичний гурток «Вертикаль». В’язання туристичних вузлів»

26.10

12.00

БЗШ №5

9-10

Ткачук В.В.

  1.  

Танцювальний гурток «Східні казки»

27.10

16.00

БЗШ №5

1-9

Яременко О.П.

  1.  

Година цікавих повідомлень з вікториною

27.10

11.30

Бібліотека філіалу №10

4-Б

4-В

Пазініч Л.Б.

Карпенко В.А.

  1.  

Хореографічний гурток «Формула танцю»

27.10

13.00

БЗШ №5

2-4

Куркова А.О.

  1.  

Папероконструювання «Клоун» (з собою мати кольоровий папір, картон, ножиці, клей ПВА)

28.10.

10.00

СЮТ

5-А

5-В

Максименко Л.В.

Курсеітова А.С.

  1.  

Зустріч у клубі професійного самовизначення «Вибір». Професія дільничого поліцейського.

28.10

14.00

ЦТДЮ «Соняшник»

9-10

Юрченко О.Е.

Ткачук В.В.

  1.  

Майстер-клас з вологої паперопластики (при собі мати: папір А-4 (щільність 160гр/м2), клей ПВА, ножиці).

28.10

10.00

СЮН

7-В

Пасічник Г.І.

  1.  

Мітинг «Не змеркнуть у пам’яті імена» біля пам’ятного знаку «Танк»

28.10

9.00

БЗШ №5

7-11

Коваль С.В.

  1.  

Гурток «Зірниця». Заняття «Основи козацького двобію»

28.10

11.00

БЗШ №5

6-9

Ашрафутдінов А.В.

  1.  

Гурток «Джура». Заняття «Від козацьких забав до олімпійських вершин»

28.10

11.00

БЗШ №5

8

Ширма В.В.

  1.  

Заняття ансамблю «Барви»

28.10

11.00

БЗШ №5

9-11

Юрковська М.М.

Директор школи                                                О.І.Садаєва

Переглядів: 167 | Додав: ГлупакЛ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz