Середа, 20.09.2017, 08:31
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100
Головна » 2014 » Грудень » 23 » План виховної роботи на зимові канікули
17:47
План виховної роботи на зимові канікули

ПЛАН

виховної роботи з на період зимових канікул
з 25.12.2014р. по 25.01. 2015р.

 

№ п/п

Назва заходу

Дата, час проведення

Місце проведення

Відповідальні

  1.  

Виготовлення  браслета з бісеру.

(з собою мати: риболовну волосінь (лєска) товщина 0,22-0,25 мм 1 котушку  на групу дітей)

25.12.

10.00

СЮТ

Пасічник Г.І. 5-В

  1.  

Вишивка новорічної листівки. Декупаж (з собою мати: картон, кольоровий папір, серветки)

27.12.

10.00

СЮТ

Міщенко Ю.В.
5-А

  1.  

Акція милосердя «Хай Новий Рік, Різдво Христове  Нам подарують дні казкові».

 

02.01.

11.00

ЦТДЮ

«Соняшник»

філіал

Рудавська О.М., учні-волонтери

  1.  

Виготовлення паперового літака. Змагання  (з собою мати: картон, ножиці, ручка, клей)

 

05.01.

10.00

СЮТ

Поліщук Г.П.
3-А

 

  1.  

Співочий майстер-клас «Різдвяна коляда»

05.01.

11.00

Філія дитячої бібліотеки № 10

Винарчук З.М.
2-А

  1.  

Народознавчо-розважальна програма «І щоразу воно нове свято свят Різдво Христове»

06.01.

11.00

Філія дитячої бібліотеки № 10

Бартківська А.М. 6-А

  1.  

Виготовлення святкової композиції «Лисичка». Аплікація (з собою: папір кольоровий, клей ПВА, ножиці, кольоровий картон)

 

08.01.

10.00

СЮТ

Шульгіна Ю.В.
4-Б

  1.  

Майстер-клас по фото «Етапи історичного розвитку фотомистецтва»

 

08.01.

10.00

СЮТ

Єфіменко І.В.

9-А

  1.  

Народознавча  мандрівка «Калейдоскоп Різдвяних свят»

09.01.

11.00

Філія дитячої бібліотеки № 10

Кандзьоба В.Г.

6-Б

  1.  

Бал-маскарад лідерів учнівського самоврядування.

09.01

15.00

філія ЦТДЮ «Соняшник»

Рудавська О.М.

  1.  

«Таємниці бабусиної скриньки». В’язання на спицях зразків на основі виворітних петель (з собою мати: вовняні нитки різних кольорів, спиці)

 

12.01.

10.00

СЮТ

Юрковська М.М. 5-Б

  1.  

Ранок «Ялинка-веселинка»

12.01.

11.00

Філія дитячої бібліотеки № 10

Пазініч Л.Б.

2-Б

  1.  

Вікторина-гра «Різдвяні свята – що ми знаємо про них»

12.01.

12.00

Філія дитячої бібліотеки № 2

 

  1.  

Навчання волонтерів підліткового руху за програмою «Ми за здоровий спосіб життя»

 

12.01.

10.00

 

СЮН

Васильєва В.В. 10-А

 

  1.  

Змагання з шахів (6-10 класи).

12.01

11.00

шаховий клуб

«Юність»

Ширма В.В.

  1.  

Змагання з шахів (6-10 класи).

13.01

11.00

шаховий клуб

«Юність»

Ширма В.В.

  1.  

Змагання у клубі юних інтелектуалів «Брейн-ринг – 2015».

 

13.01.

12.00

ЦТДЮ

«Соняшник»

філіал

Поліщук В.М.

7-Б

  1.  

Свято щедрівок «Щедруємо у бібліотеці»

13.01.

11.00

Філія дитячої бібліотеки № 10

Бойко Н.І.

3-Б

  1.  

Конкурсно-ігрова програма

«Новорічні пригоди»

 

13.01.

10.00

 

СЮН

Шелест Ю.В. 5-А,
Кандзьоба В.Г.
6-Б

  1.  

Навчання волонтерів підліткового руху за програмою «Ми за здоровий спосіб життя»

 

13.01.

10.00

 

СЮН

Васильєва В.В. 10-А

  1.  

Новорічна фантазія (з собою мати: картон, кольоровий папір, ножиці, клей ПВА, фломастери)

 

14.01.

10.00

СЮТ

Юрченко О.Е.

7-А

  1.  

Розважальна програма «Зимові розваги»

14.01.

11.00

Філія дитячої бібліотеки № 10

Ткачук В.В. 8-Б Світлоока Г.І. 8-В

  1.  

Змагання з настільного тенісу (7-11 класи).

14.01

11.00

ДЮСШ № 1

Яковенко Д.В.

  1.  

Заняття шахового гуртка.

14.01

11.00

БЗШ № 5

Осіпов І.О.

  1.  

Змагання з настільного тенісу (7-11 класи)

15.01

11.00

ДЮСШ № 1

Яковенко Д.В.

  1.  

Змагання у клубі юних інтелектуалів «Брейн-ринг – 2015».

 

15.01.

12.00

ЦТДЮ

«Соняшник»

філіал

Михайлюк Н.М.

  1.  

Орігамі. Виготовлення об’ємної сніжинки (з собою мати: ножиці, клей ПВА, картон, кольоровий папір, серветки).

 

15.01.

10.00

СЮТ

Порубанська Ю.В. 4-А

  1.  

Навчання волонтерів підліткового руху за програмою «Ми за здоровий спосіб життя»

 

15.01.

10.00

 

СЮН

Васильєва В.В. 10-А

  1.  

Тренінгове заняття для учасників проекту «Лідер з дитинства».

16.01

11.00

філія ЦТДЮ «Соняшник»

Рудавська О.М.

  1.  

Змагання у клубі інтелектуальних ігор «Брейн-ринг – 2015».

 

19.01.

12.00

ЦТДЮ

«Соняшник»

філіал

Михайлюк Н.М.

  1.  

Навчання волонтерів підліткового руху за програмою «Йодопрофілактика – шлях до здоров’я нації»

 

19.01.

10.00

СЮН

Васильєва В.В.

  1.  

Змагання з міні-футболу (7-11 класи)

19.01

11.00

БЗШ № 15

Ашрафутдінов А.

  1.  

Змагання з міні-футболу (7-11 класи)

20.01

11.00

БЗШ № 15

Ашрафутдінов А.

  1.  

Змагання у клубі інтелектуальних ігор «Брейн-ринг – 2015».

 

21.01.

12.00

ЦТДЮ

«Соняшник»

філіал

Михайлюк Н.М.

  1.  

Виготовлення паперової казки (з собою мати: папір офісний білий, ножиці, клей ПВА, лінійка)

 

21.01.

10.00

СЮТ

Косар А.В.

6-В

  1.  

Ігрова програма «Дивосвіт природи»

 

21.01.

10.00

СЮН

Пасічник Г.І.

5-В

  1.  

Навчання волонтерів підліткового руху за програмою «Йодопрофілактика – шлях до здоров’я нації»

 

21.01.

10.00

СЮН

Васильєва В.В.

10-А

  1.  

Заняття шахового гуртка.

21.01

11.00

БЗШ № 5

Осіпов І.О.

  1.  

Навчання волонтерів підліткового руху за програмою «Йодопрофілактика – шлях до здоров’я нації»

 

22.01.

10.00

СЮН

Васильєва В.В. 10-А

  1.  

Змагання з баскетболу (8-11 класи).

22.01

11.00

БСПМШ № 16

Ашрафутдінов А., Яковенко Д.В.

  1.  

Змагання з баскетболу (8-11 класи).

23.01

11.00

БСПМШ № 16

Ашрафутдінов А., Яковенко Д.В.

  1.  

Початкове технічне моделювання. Виготовлення санчат (з собою мати: картон, кольоровий папір, клей, ножиці, фломастери)

 

23.01.

10.00

СЮТ

Палазюк Т.В.

3-В

  1.  

Засідання клубу «Лідер».

23.01

14.00

ЦТДЮ

«Соняшник»

філіал

Рудавська О.М.

  1.  

Заняття у спортивних секціях та змагання (щодня)

протягом канікул

10.00-12.00

БЗШ № 5

Ширма В.В., Ашрафутдінов А., Яковенко Д.В.

  1.  

Заняття хореографічного гуртка  (понеділок, середа).

протягом канікул

13.00-15.00

БЗШ № 5

Куркова А.О.

Переглядів: 442 | Додав: ГлупакЛ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz