Вівторок, 23.10.2018, 03:39
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Серпень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 107
Головна » 2015 » Серпень » 31 » Проведення педагогічної ради
20:35
Проведення педагогічної ради

      28 серпня 2015 року у БЗШ № 5   відбулася педагогічна рада   «Реалізація пріоритетних напрямів розвитку освіти у навчально-виховній діяльності школи: аналіз роботи колективу у 2014/2015 н.р.; основні завдання на 2015/2016 н.р.».

      Творча група у складі Садаєвої О.І., директора школи; Шульгіної Ю.В., учителя початкових класів;  Сарнавської А.А. , голови шкільного методичного об’єднання учителів іноземної мови; Юрченко О.Е., учителя української мови і літератури ;  Глупак Л.Г., заступника директора з навчально-виховної роботи;  Ковч Т.В., класного керівника 9-А класу, підготувала та висвітлила тематику педагогічної ради:

  • “Співпраця сім’ї  та школи у створенні здоров’язбережувального середовища та впровадженні здоров’язбережувальних технологій” .
  • “Роль методичного об’єднання у формуванні предметних компетентностей. Особливості викладання іноземної мови у 2015/2016 н.р.” .
  • “Формування успішної особистості учня як головна парадигма освіти ХХІ століття” .
  • “Дистанційна освіта у новій моделі освітнього простору школи. Створення освітнього середовища для дітей з особливими потребами” .
  • “Школа громадянського становлення у контексті формування національно-патріотичних цінностей в учнів” .

Рішення педагогічної ради

З метою практичної реалізації законодавчої бази щодо розвитку освіти в Україні, якісного виконання нормативних актів, розпоряджень МОН України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області,  визначивши основні завдання та напрями  роботи колективу у 2015-2016 році в контексті створення умов для реалізації особистісного потенціалу кожного учня, педагогічна рада вирішила:

1. Продовжити реалізацію Державного стандарту початкової загальної освіти; створити належні умови для організації навчально-виховного процесу в 7 класах за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.

                                                                                                                                        Постійно, Садаєва О.І., Мартинюк Т.В.

2. З метою створення умов для рівного доступу до якісної освіти продовжити у рамках всеукраїнського експерименту реалізацію медико-педагогічного проекту «Гармонія інтелекту та здоров’я» у школі І ступеня, міжнародного проекту «Індекс інклюзії», медіаосвітньої програми «Медіакультура» у школі ІІІ ст., впровадження міжнародної програми «Крок за кроком», локальних шкільних проектів «Правова освіта і правове виховання», «Соціальна адаптація», «Обдарованість», «Культура здоров’я», «Щаслива дитина – успішна країна», «Інформаційні технології», відкрити класи з поглибленим вивченням окремих предметів: української мови,  математики (8 кл.), української мови, математики, біології (9кл.), філологічного профілю української філології,  біолого-хімічного  профілю навчання (10-11кл.); розширити партнерські зв’язки з  вищими навчальними закладами.                                                      

   Вересень, жовтень, Садаєва О.І.

3. Забезпечити умови якісної підготовки  учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, на предметних методичних об’єднаннях розробити заходи по підвищенню рівня знань випускників з предметів інваріантної частини плану; впроваджувати у навчально-виховний процес передові педагогічні технології, що сприяють високій мотивації навчання.                                             

                                                                                                                     Вересень, жовтень методична рада, Глупак Л.Г.

4. Організувати навчально-виховний процес і забезпечити відповідні умови інклюзивного навчання дітей і молоді, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку. Науково-методичній раді провести обговорення у рамках «відкритого столу» результатів упровадження  інклюзивного навчання дітей з особливими потребами.

                                                                                                                                                  Жовтень, Мартинюк Т.В..

5. На виконання положень Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000р. № 646 посилити персональну відповідальність класних керівників, соціального педагога за здобуттям кожною дитиною, яка проживає у мікрорайоні школи, загальної середньої освіти. Вести щоденний контроль обліку учнів, які не приступили до занять з визначенням причини пропуску.

                                                                                                  Вересень, КравчукО.Г.                                                                 

6. З метою вільного розвитку та самореалізації особистості учнів відповідно до їх нахилів та здібностей, розкриття творчого потенціалу розробити проект «Дистанційне навчання», продовжити впровадження авторських освітніх проектів, використання комп’ютерно-інформаційних технологій, постійно поповнювати  банк комп’ютерно-орієнтованих засобів навчання. Методичним об’єднанням розробити план заходів щодо якісної реалізації програми «Обдарованість».

                                                         Вересень,  Коваль С.В., Глупак Л.Г.

7. Забезпечити стовідсоткове володіння інформаційно-комунікаційними технологіями всіма педагогами відповідно до нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти й нових навчальних програм.                                                                                 

  Постійно, Глупак Л.Г., Савченко Б.П.

8. З метою неперервного збагачення інтелектуального, творчого, культурного потенціалу вчителів, забезпечення  професійного зростання педагогічного колективу організувати дистанційне навчання педагогічних працівників за програмою «Курс Google»,  впроваджувати якісні форми пізнавальної діяльності педагогів, забезпечити проходження курсів підвищення кваліфікації, своєчасну атестацію. Методичній раді   розробити програму розв’язання  методичної проблеми «Інформаційно-освітній простір як засіб формування життєвих компетентностей випускника школи».

                                                  Вересень, жовтень, Мартинюк Т.В.

9. Педагогічному колективу забезпечити створення здоров’язберігаючого середовища шляхом впровадження здоров’язберігаючих технологій навчання й виховання, дотримання санітарно-гігієнічного режиму, впроваджувати ефективні методи впливу по формуванню в учнів та їх батьків цінності здоров’я, культивувати знання про здоров’я, створити умови для запобігання негативним звичкам, дитячій безоглядності, підлітковій злочинності. Поповнити новими формами фізичної активності комплекс вправ для щоденної зарядки перед початком першого уроку, активізувати роботу шкільного самоврядування по навчанню фізоргів класів щодо проведення  ранкової зарядки. Скоординувати роботу по залученню школярів до гуртків, секцій, клубів. Активізувати співпрацю з позашкільними закладами з метою організованого дозвілля школярів, протидії негативному впливу вулиці.

                     Вересень,  жовтень  Ширма В.В., Рудавська О.М., Кравчук О.Г.

10. Посилити патріотичне та громадянське виховання учнів, спрямоване на формування цілісної системи моральних і духовних пріоритетів; постійно працювати над підвищенням рівня правової культури школярів через упровадження проекту «Правова освіта і правове виховання»; сприяти формуванню активної життєвої позиції, непримиримого ставлення до проявів расизму, шовінізму, жорстокості. З метою сприяння  усвідомленню належності до європейської спільноти, формуванню загальносвітових цінностей полікультурного суспільства, духовного здоров’я розширити за рахунок варіативної складової   факультативи і курси морально-етичного спрямування, розширити мережу гуртків, секцій для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку школярів через удосконалення  зв’язків з позашкільними закладами, реалізуючі мету і завдання програми розвитку БЗШ № 5.  

                                                                                                                                                      Постійно, Коваль С.В.

11. Утверджувати громадську форму управління школою, засновану на засадах тісного партнерства  з батьківським колективом, громадськими організаціями. Упроваджувати нові інтерактивні форми проведення заходів щодо підвищення педагогічної культури батьків учнів, залучення їх до співпраці у вихованні дітей. Проводити систематичну роботу щодо висвітлення перед батьківською та учнівською громадами результатів реалізації реформування освітньої системи України.

                                                                                                                                                           Постійно, Садаєва О.І.

12. Продовжити впровадження програми  оновлення матеріальної бази школи, оснащення необхідними сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технічних дисциплін, демонстраційним матеріалом, забезпечення шкільної бібліотеки сучасною навчально-методичною, художньою  літературою, автоматизованою бібліотечно-інформаційною системою, спрямувати діяльність на інформаційну інтеграцію освітніх ресурсів, інформаційну безпеку та централізоване фільтрування  несумісного з навчальним процесом контенту; сприяти придбанню ліцензійного базового та спеціалізованого системного програмного забезпечення, залучаючи  позабюджетні надходження.

                                                                                                                                          Постійно, Садаєва О.І., Калінін С.М.

 
Переглядів: 143 | Додав: ГлупакЛ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz