Середа, 13.12.2017, 09:57
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мова сайту
Выбрать язык / Select language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 102
Головна » 2017 » Березень » 17 » Проведемо цікаво весняні канікули
18:52
Проведемо цікаво весняні канікули

ПЛАН виховної роботи БЗШ І-ІІІ ступенів №5 з дітьми та учнівською молоддю

на період весняних канікул з 20.03. по 26.03. 2017р.

№ п/п

Назва заходу

Дата, час проведення

Місце проведення

Клас

Відповідальні

  1.  

Змагання у клубі юних інтелектуалів. «Брейн-ринг – 2017»

20.03.17.

12.00

Філіал ЦТДЮ «Соняшник»

Учні 5-7 класів

Юрковська М.М.

  1.  

Змагання у клубі юних інтелектуалів. «Брейн-ринг – 2017»

20.03.17.

14.00

Філіал ЦТДЮ «Соняшник»

Учні

8-11 класів

Михайлюк Н.М.

  1.  

Майстер-клас. Орігамі. Виготовлення весняних квітів (з собою мати: кольоровий папір для орігамі (квадрати)  

20.03.17.

10.00

СЮТ

3-Б

Грозна Н.Д.

  1.  

IV Міські краєзнавчі читання

ім. П. Лебединцева

20.03.17

10.00

БНВО «Перша гімназія»

 

Яковенко Л.М.

Берегеля С.О.

Єфіменко І.В.

  1.  

Турнір ерудитів “Українська книга серед дітвори”

20.03.17.

11.30

Філія бібліотеки № 10

6-Б

Сарнавська А.А.

  1.  

Презентація книжкових новинок “Читання – це справді цікаво”

20.03.17.

12.30

Філія бібліотеки № 10

7-В

Пасічник Г.І.

  1.  

Спортивні ігри “Волейбол»

20.03.17

11.00

БЗШ №5

8-11 кл.

Ширма В.В.

  1.  

Клуб веселого дозвілля

20.03.17

12.00

БЗШ №5

5-10 кл.

Рудавська О.М.

  1.  

Гурток «Формула танцю»

20.03.17

13.00

БЗШ №5

1-2 кл.

Куркова А.О.

  1.  

Гра-подорож “В пошуках Ельдорадо – країни казкових скарбів і чудес”

21.03.17.

11.30

Філія бібліотеки № 10

2-гі кл.

Хмарська Т.П.

Шульгіна Ю.В.

Синявська Н.І.

  1.  

Майстер-клас по фото «Світ чорно-білої фотографії»

21.03.17.

10.00

СЮТ

8-А

Ткачук В.В.

  1.  

Пізнавально-практичне заняття «Квіти України на полотнах і в дитячих малюнках».  

21.03.17.

11.00

 

ЦТДЮ «Соняшник»

4-В

Карпенко В.А.

  1.  

Конкурс малюнку «Весняний танець».

21.03.17.

13.00

ЦТДЮ «Соняшник»

7-А

Міщенко Ю.В.

  1.  

Міські змагання з тенісу

21.03.17

10.00

БЗШ №18

8-10 кл.

Ашрафутдінов А.В.

  1.  

Гурток «Східна казка»

21.03.17

14.00

БЗШ №5

3-8 кл.

Єременко О.П.

  1.  

Гурток «Різьблення по дереву»

21.03.17

10.00

БЗШ №5

3-8 кл.

Кравчук В.О.

  1.  

Весняна  природнича школа
«Юний натураліст»:

  • Творча лабораторія для допитливих

(для учнів 4-7 класів);

  • Години екологічної грамотності

(для учнів 8-9 класів)

По   4 представника від кожної паралелі

22.03.17.

10.00

БЗШ № 6

4 кл.

5 кл.

6 кл.

7 кл.

8 кл.

9 кл.

Винарчук З.М.

Вдовиченко О.В.

Васильєва В.В.

Пасічник Г.І.

Гуманюк Н.В.

Юрченко О.Е.

  1.  

Фото-квест «У пошуку життя»

22.03.17.

10.00

СЮТ

 

Бартківська А.М.

  1.  

Фестиваль шкільних гуртків

22.03.17.

10.00

актова зала

 

БЗШ№20

 

Куркова А.О.,

Юрковська М.М.

Єременко О.П.

  1.  

Психологічний тренінг. «Підготовка до ЗНО. Ми впевнені у собі».

22.03.17.

14.00

ЦТДЮ «Соняшник»

10-А

Яковенко Л.М.

  1.  

Фінал змагання у клубі юних інтелектуалів. «Брейн-ринг – 2017»

22.03.17.

12.00

Філіал ЦТДЮ «Соняшник»

учні

5-7 класів

Юрковська М.М.

  1.  

Фінал змагання у клубі юних інтелектуалів. «Брейн-ринг – 2017»

22.03.17.

14.00

Філіал ЦТДЮ «Соняшник»

учні

8-11 класів

Михайлюк Н.М.

  1.  

Літературно-пізнавальна година «Річки, озера і моря, про вас бажаю знати я»

22.03.17

12.30

Філія бібліотеки № 10

4-А

Винарчук З.М.

  1.  

Вікторина “Хто цей дерев’яний хлопчина?”

22.03.17.

11.30

Філія бібліотеки № 10

5-А

Максименко Л.В.

  1.  

Клуб веселого дозвілля

22.03.17

12.00

БЗШ №5

5-10 кл.

Рудавська О.М.

  1.  

Спортивні ігри:

“Піонербол»

“Волейбол»

22.03.17

9.00

11.00

БЗШ №5

5-7 кл

 

8-11 кл.

Ширма В.В.

Ашрафутдінов А.В.

  1.  

Фентезі-подорож “Чарівні перетворення”

23.03.17.

11.30

Філія бібліотеки № 10

5-В

Вдовиченко О.В.

  1.  

Майстер-клас. Виготовлення вітальних листівок (з собою мати: картон, ножиці, клей ПВА, кольоровий папір).

23.03.17.

10.00

СЮТ

4-А

Винарчук З.М.

  1.  

Огляд театральних колективів в рамках міського фестивалю шкільних гуртків

23.03.17.

10.00

актова зала

Гімназія №2

5 кл.

Єфіменко І.В.

  1.  

Пізнавально-ігрова програма: «Розважаємось і співаємо англійською».

23.03.17.

12.00

ЦТДЮ «Соняшник»

3-А

Нагорна І.Д.

  1.  

Інтерактивна зустріч у клубі «Безпека – це життя». «Про техніку безпеки – засобами сучасних інформаційних технологій»

23.03.17.

14.00

ЦТДЮ «Соняшник»

7-А

Міщенко Ю.В.

  1.  

Літературна гра “В гостях у Котигорошка”

24.03.17.

11.30

Філія бібліотеки № 10

1-ші кл.

Бойко Н.І.

Поліщук Г.П.

Рижова О.М.

  1.  

Майстер-клас. Орігамі. Виготовлення пасхального орнаменту (з собою мати: кольоровий папір для орігамі (квадрати)

24.03.17.

10.00

СЮТ

5-А

Максименко Л.В.

  1.  

Спортивні ігри:

“Баскетбол»

22.03.17

9.00

11.00

БЗШ №5

5-7 кл

 

8-11 кл.

Ширма В.В.

Ашрафутдінов А.В.

  1.  

VII Учнівська науково-практична конференція «Філософські читання»

25.03

10.00

БНВО «Ліцей_МАН»

 

Михайлюк Н.М.

Яковенко Л.М.

Юрченко О.Е.

  1.  

Робота над шкільною газетою «Універсал». Тема: «Змістовне дозвілля – запорука успішного навчання»

До 28.03.17

БЗШ №5

2-11 кл.

Класні керівники 2-11 кл.

Редакційна колегія 2-11 кл.

 

Директор школи                            О.І.Садаєва

Переглядів: 87 | Додав: ГлупакЛ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Свята та Події
Календар свят і подій
__________________
Новини ПедПреси
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz